Opravy exteriéru

CHYTRÉ OPRAVY - CHYTRÁ INVESTICE ... A VAŠE AUTO BUDE JAKO NOVÉ!

Čistota je půl zdraví a každý z nás si přeje mít zdravé a čisté auto bez oděrek a škrábanců, auto, ve kterém se cítí dobře.
Každodenní používání automobilu se dříve či později projeví ve znečištění, opotřebení a poškození. Nutností je čas od času přistoupit k důkladnému vyčištění a opravám exteriéru vozidla. Každý se přece rád veze v nablýskaném autě s pocitem, že jeho auto je jako nové. 

Ať už se stalo na vašem voze cokoliv, jsme schopni vám pomoct téměř se vším, co je opravitelné. Odstraníme  škrábance, oprýskanou barvu, promáčkliny, důlky a jiné deformace na karoserii. Opravy provádíme moderním způsovem s využitím bezlakové metody "PDR" nebo způsobem bodového lakování. Dále provádíme opravy čelního skla, hliníkových kol, také umíme vrátit zašlým a zažloutlým světlometům jejich lesk, vždy velmi rychle a efektivně. 

Nástroje a prostředky, které používáme, jsou velmi praktické a účinné a vytváří efektivní kombinaci pro snadnou a rychlou opravu. Navíc vám šetříme peníze, jelikož pracujeme jen s těmi částmi, které jsou poškozené.

Pravidelnou péčí o vašeho miláčka prodloužíte jeho životnost, zároveň zvyšujete jeho atraktivitu a prodejní cenu.

 

Kalkulačka oprav

Druhy oprav

Ke stažení

Servisní místa